• BIST 94.437
 • Altın 193,680
 • Dolar 4,7316
 • Euro 5,4729
 • Isparta 22 °C
 • Antalya 27 °C
 • Burdur 18 °C

BAHÇELİ'DEN ERDOĞAN'A ÇOK SERT SÖZLER

BAHÇELİ'DEN ERDOĞAN'A ÇOK SERT SÖZLER
ŞEREF NEDİR DİYE SOR 'NEREDE SATILIR' DER

MHP  GENEL BAŞKANI BAHÇELİ,  VAN'DA  ANASOL-M KOALİSYON HÜKÜMETİNİ KASTEDEREK  "ÜÇ BUÇUK YILI KALIP KAÇTILAR' DİYEN CUMHURBAŞKANI  ERDOĞAN'I  SERT SÖZLERLE HEDEF ALDI. BAHÇELİ, "  ERDOĞAN'A ŞEREF NEDİR DİYE SORSAK 'İLK KEZ DUYUYORUM.  NEREDE SATILIR. HANGİ VİLLADA BULUNUR' DİYE YANIT VERİR" DİYE KONUŞTU.

MHP Lideri Devlet Bahçeli 'Bizimle Yürü  Türkiye sloganıyla' yürüttüğü seçim mitingi programı kapsamında  seçmenlere Isparta'da seslendi. Hükümet Meydanı'nı dolduran binlerce partiliye hitap eden Bahçeli'nin hedefinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  Erdoğan, Isparta'dan kendisine şeref dersi vereceğini söyleyen  Başbakan Ahmet Davutoğlu  ve  hükümet vardı. 

Miting alanına bir saatlik gecikmeyle gelen Bahçeli, konuşmaya başlamadan önce İstiklal Marşı okundu.  Bahçeli,  kalabalığa dikkat çekerek, "Mühürlü kalpler bilsin kasten duymayan kulaklar işitsin bu izdihama varan coşku montaj değildir. Isparta buradadır" dedi.   Türk Milletinin Miraç Kandili'ni kutlayan Bahçeli, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'e geçmiş olsun dileklerini de iletti.

NURA AHLAKA YÜRÜMEKLE SORUMLUYUZ      

İslam coğrafyasının kan ve ölüme mahkum olduğunu belirten Bahçeli, "İslam dünyasında tefrika meydan okumakta,  cehalet tur atmakta, kin ve nefret kol gezmektedir.  Ölen müslüman öldüren yine müslümandır.  Ağlayan ağlatan yine müslümandır.  Küresel vahşilikler aramıza demir perde çekmiştir.  Küresel planla mazlumları hedef seçmiştir. Irak'ta müslümanlar katledilmiş, Musul Kerkük'de on binlerce Türkmen işkence ve eziyetle  hayatlarını kaybetmiştir.  Tunus Yemen, Libya karıştırılmıştır. Etrafımız kan gölüdür. Komşu coğrafyalarda birlik beraberlik kalmamıştır.  İslamın kutlu mesajları çarpıtılmakta. Milyonlarca müsülman aç ve sefildir. Müslümanlar  biraz özgürlük için mücadele vermektedir.  Müslümanların emeği  öğütülmekte müslüman düşmanlarının  İslam dünyasından  devşirdikleri işbirlikçiler yardımıyla  ezanın sesin Kur'anın mesajlarını  karartmak için uğraşmaktadır. Müslümanlar sahip olduğu serveti adilce bölüşmek yoksulluktan, kargaşadan kurtulmak için  barış ve sükunet beklemektedir.  Artık silkinmek lazım.  Artık büyük uyanış şart. Türk İslam alemini zincire vuran  çıkarcıların oyunlarını görmek hepimizin boyunun borcudur.  Bu nedenle nura ahlaka  yürümekle sorumluyuz. Biz bu yürüyüşü  başlattık. Kararlı adımlarla yürüyoruz.  Haksızlığa adaletsizliğe, ahlaksız düzene, kavgaya ve küslüğe, kul hakkı yiyen haramzadelere makamdan beslenenlere karşı yürüyoruz.  Saflarımızı sıkı tutarak adımlarımızı hızlandırıyoruz. Zalime karşı göğsümüzü geriyoruz.  O halde Bizimle Yürü Isparta.  Bizimle Yürü Türkiye" diye konuştu.

ERDOĞAN PUSULAYI ŞAŞIRMIŞTIR

 AK Parti'nin  13 yıldır tek başına iktidar olduğunu belirten Bahçeli konuşmasının devamında şunları söyledi:

                " Bu süre bir partinin hedeflerini icra etmesi için ciddi imkan.  Fakat AKP aldığı yetkiyi layıkıyla kullanamamıştır.  Yıllar içinde umutları  soldurmuş sevinçleri gölgelemiştir.  AKP yıkım olmuş,  milli birliği sakatlamış,   milli itibarı  sarsmış, rezalet olmuş Türkiye'nin önünü perdelemiş , çözülme olmuş varlığımızı sorgulamıştır.  Erdoğan ve Davutoğlu Türk ve Müslüman katilleriyle iş tutmuştur.  BOP'a yardım ve yataklıktan gurur  duyan Erdoğan'dır. Sizler işsiz ve yoksul gezerken evlatlarına gemiler alan soygundan servetler yapan Erdoğan'dır.  Sizler bir öğün aç diğer öğün tokken Ankara'ya  1 milyar 370 milyon liraya  kaçak ve karanlık saray diken Erdoğan'ndır.  Sizler geleceğinizi borçlanırken devletin kasasını boşaltan hazineyi yağmalayan , soyguncuları kollayan ve koruyan yine Erdoğan'dır. Erdoğan maneviyat üzerinden Başkanlık propagandası yapıyor. Batman'da, Siirt'te, Mardin'de  ve dün de Van'da olduğu gibi eline Allah kelamını  alarak 400 milletvekili AKP'ye istiyor. Kürtçe Kur'an  Erdoğan'nın dilindedir.  Kabe , başörtüsü imam hatipler onun propaganda malzemesidir. Anayasa'yı çiğnemeye devam edecektir. Erdoğan  pusulayı şaşırmış rotayı kaybetmiştir.  Kürtçe Kur 'an ne demektir? Bu nasıl bir edepsizlik.  Başkanlık sistemi için Yüce kitabımız ne hakla kullanılmaktadır. Erdoğan bu günahların bedelini iki cihanda nasıl ödeyecektir?  Erdoğan'nın Kur'an-ı  Kerim'i göstereceği yer Türk milletini huzuru değildir. Milletimiz zaten Kur'anla yaşamakta,  asırlardır Kur'an'la nefes almaktadır.  Gitsin Kur'anı müslüman düşmanlarına göstersin İslam düşmanlarına yapabiliyorsa Kur'anı öğretsin. Bunlar münafıklık alameti. Bunlar  yoldan çıkmanın belirtisidir.  Erdoğan zoru görünce masaya Kur'anı çıkarmaktadır.  Erdoğan'a dokunmak ibadettir dediler peygamber ilan ettiler.  Kendilerini eş ve  çocuklarını kurban edecek kadar ileri gittiler.  Allah'ın vasıflarını üzerinde topladıklarını iddia ettiler. Seçildiği şehirleri mübarek ettiler.  Efendimizin AKP amblemli  nüfus cüzdanın yaptırdılar.  Allah'ın elçisi diye seslendirdiler. Bunlar kayıtlarda ve hafızalardadır. Dinimizi siyasallaştıranlara  haddini bildirin. Yeri gelip papaz cübbesi  giyen yeri gelip imam cübbesine bürünen iki yüzlülere dersini verin."

ERDOĞAN'A ŞEREF GÖNDERMESİ 

                Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın  hiç bir edep tanımadan muhalefete sataştığını kaydeden Bahçeli, " Van'da hükümet olduğumuz yılları gündeme  getirerek 'Üç buçuk yıl kalıp bırakıp kaçtılar' diyecek kadar bayağılaşmış, çirkinleşmiştir.  Erdoğan'a  sesleniyorum. MHP asla kaçmaz,  bir şeyden korkmaz.  Aziz millete gider idarenin tecelli etmesini ve yenilenmesini bekler. Bizim  2002'de yaptığımız budur. O günlerde MHP'siz hükümet planlayanlara karşı tek çare milletti. Siyasi oyunlara ahlaksız siyaset dizaynına en kesin çözüm millet hakimliğiydi.   Biz bunu yaptık. Türk Milletinin vereceği her karara bugün de saygılıyız. Çünkü biz demokrasiye inanıyoruz. Erdoğan'a millet nedir diye sorun 36 etnik yığın der.  Demokrasiye vasıta der. Mili irade  nedir diye sorsak AKP'ye oy verenleri gösterir. Erdoğan'a şeref nedir diye sorsak 'İlk kez duyuyorum.  Nerede satılır. Hangi villada bulunur diye yanıt verir' Erdoğan cumhurbaşkanı  olmasına rağmen bize yavru muhalefet demektedir. Bize yavru diye seni asıl kimler yavruladı?  Hangi küresel tezgah ve  projeden doğdun. Gel önce onu aydınlığa kavuştur" diye seslendi.  

24 GÜN DAHA SEFANI SÜR

MHP'nin yeniden iktidarının ufukta belirdiğini kaydeden 2002'de biz gittik. Müslümanların hayat hakkına ve ırzına kasteden işgalciler geldi. 2002'de biz gittik PKK'yı dirilten teröristlere fidan ve dağdaki çocuklar diyen milliyetsizler geldi. 2002'de biz gittik   şehitler çığı gibi arttı. Türk düşmanları merci kazandı. Türkiye'nin  bahtı karardı. Bizim tekrar gelme vaktimiz ufukta belirdi. Geldiğimizde bunların alayını süpüreceğiz. 13 yıllık bozgun ve buhranı kazıyıp atacağız. Erdoğan duy, Aydın'da Yörük olduğunu söyleyen Serok Ahmet açıkça işit. MHP kuşatmayı yara yara geliyor. Yandaş medyanın manşetlerini yene yene geliyor. Engelleri yıka yıka iktidara yürüyoruz. Karşımıza dikilen duvarları dağıta dağıta iktidara koşuyoruz. İhanetin belini kırmak için yürüyoruz. Rüşvetçileri adalete teslim etmek için yürüyoruz. Hırsızların yakasından tutmak için yürüyoruz. Türk milletini zafere ulaştırmak, Isparta'yı yeniden ayağa kaldırmak için kararlı adımlarla yürüyoruz. Biz yürüyoruz onlar korkuyor, biz yürüyoruz onlar telaşlanıyor, biz yürüyoruz onlar kabus görüyor, biz yürüyoruz onlar tir tir titriyor. Fakat korkunun ecele faydası yok. Kaçınılmaz hesaplaşma için sadece 24 gün kaldı. Erdoğan 24 gün daha gez. 24 gün daha ye, iç, dolaş. 24 gün daha devletin uçaklarıyla uç. Sanal açılış törenlerinde kinini kus. Milletin imkanlarını kullan. 24 gün daha sefanı sür, saltanatına devam et. Van'da diyor ki Cumhurbaşkanı olan birisinin önünü kimse kesemezmiş. Cumhurbaşkanı olan birisinin önünü elbette kimse kesmez. Kesmeyi aklından geçirmez. Ne var ki sen ahlaken ve vicdanen artık cumhurbaşkanlığını çoktan tartışmaya açtın. Bu nedenle 7 Haziran'da bizzat Türk milleti önüne çıkacaktır. Yetkiyi veren almasını da çok iyi bilecektir. Aldığın beddualar yoluna taş koyacak. İncittiğin gönüller koltuğunu deprem gibi sallayacaktır. Allahın adaleti yerini bulacak Türkiye kurtuluşa uyanacaktır. Milliyetçi Hareket ise seni düştüğün yerden aldığı gibi doğruca adalete teslim edecektir.

AKP'İY GELDİĞİ GİBİ GÖNDERİN

7 Haziran'da Isparta'dan tarihi bir başarı bekliyorum. Isparta'nın MHP'ye destek vereceğine inanıyorum. Adaylarımızı mecliste tam kadro görmek istiyorum. Size soruyorum sandık başına gittiğinizde ter temiz sayfa açmak için refah, huzur, onurlu bir hayat için hesap sormak için mührünüzü üç hilale basacak mısınız? Bizimle yürüyecek misiniz? 13 yıllık hezimet tablosunu unutmayınız. 13 yıllık kayıp ve yokluk devrini, rezaleti ve zilleti unutmayın. 13 yıllık yenilgi ve yozlaşmayı unutmayınız. 13 yıldır beslenen ihanet ve Türk düşmanlığını unutmayın. Unutmadığınız ne varsa sandığa gittiğinizde aklınıza getirip AKP'yi geldiği gibi gönderin. Buraya gelip bayrak diyen şereften bahseden Serok Ahmet'i aşağı indirin. Türkiye'nin kurtuluşuna siz de katkı veriniz. Bizimle yürüyün" dedi.

 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
  Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Posta 32 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 538 559 99 20